Aktivujte si LIVE Room na rok a získejte 4 měsíce zdarma + přístup do uzavřené CHAT skupiny s podporou a sdílením obchodů

Pokud se chcete do tradingu obout naplno, tak roční předplatné je přesně pro vás.

Kliknutím na tlačítko „Aktivovat členství“ souhlasíte s obchodními podmínkami.

S ročním předplatným nyní získáváte:

Speciální sleva platí pouze:

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Poté bude možné objednat LIVE Room za běžnou cenu 23 700 Kč

Vaše platební údaje jsou v bezpečí

Co řikají obchodníci uvnitř LIVE Roomu?

Časté otázky & odpovědi

Je to lepší, ale není to podmínkou. Můžete si založit třeba zatím jen demo účet. V tomto případě doporučujeme demo účet u Interactive Brokers. Také si můžete stáhnout Tradingview. V prvních lekcích Workshopu ukazujeme práci s platformou. 

Používám Interactive Brokers, Tradestation, Tastyworks, TC2000 a TradingView. S těmito platformami mám zkušenost. Obchody zadávám primárně u Interactive Brokers, analýzu grafů provádím u Tradestation, TC2000 a Tradingview. Pokud jste začátečník, tak Vám ve Workshopu předám má nastavení platforem a samozřejmě vše vysvětlím, jak používat.

Zaměřuji se na obchodovaní opcí a akcií. Pokud jste na začátku, tak je vhodné začít nejdříve s akciemi. Pokud Vaše platforma umožňuje nákup akcií, tak pak není potřeba zakládat jinou. 🙂 Sám používám Interactive brokers,  Tradestation, TC2000 a Tradingview.  Doporučujeme ideálně použít nějakou z těchto 3 platforem. Interactive brokers nabízí i Demo účet. Pokud Vaše platforma nabízí stejné služby jako tyto zmíněné, tak ji určitě použít můžete. Kde zadáte obchody, je jedno.

Pokud si budete chtít nějakou platformu nově zakládat,  nejrychlejší je stáhnout si Tradingview a demo účet Interactive Brokers. Ve Workshopu získáte potřebné návody a podporu pro zmíněné platformy.

Ano, všechna vysílání budou dostupná ze záznamu. 🙂 První lekce Workshopu – tedy práce s platformou a Q/A vysílání – jsou dostupné ihned a přehrávat si je můžete kdykoli a kolikrát chcete. Pokud bude probíhat živé vysílání, tak hned druhý den je z tohoto vysílání záznam, který si můžete přehrát v archivu členské sekce. K archivu, tedy k celé členské sekci máte přístup po dobu konání Workshopu + 7 dní navíc a to právě proto, pokud byste nemohli být online na posledním vysílání, abyste měli týden čas si toto vysílání přehrát ze záznamu.

Ano, demo účet u Interactive Brokers je ihned přístupný a můžete tedy pracovat s platformou ihned. Pamatujte jen na to, že na demo účtu jsou data zpožděná, ale pro učení to není žádná překážka.

Po zaplacení přihlášky dostanete na e-mail přihlašovací údaje do členské sekce. Pokud u nás už máte na zadaný e-mail registraci, tak se Vám přidělí pouze přístup na tento Workshop (v tomto případě tedy použijte původní přihlašovací údaje). 

Jakmile se do členské sekce přihlásíte a půjdete na hlavní nástěnku, uvidíte nahoře v menu sekci Workshop. 

Zde najdete už první lekce, které si můžete ihned přehrát. Tyto lekce jsou primárně pro začátečníky, pro ty, co neobchodují a nebo jsou na začátku. V těchto lekcích je vysvětlena práce s platformou a začátky obchodování a strategie. Najdete tam také záznam z vysílání na nejčastější dotazy. Tyto první lekce Vám budeme také posílat e-mailem, abychom si byli jisti, že je nepřeskočíte a že si je nastudujete a budete připraveni na živá vysílání. Je to důležité, abyste byli pak zasvěcení do živých vysílání, kde se už živě obchoduje.

V této sekci najdete také Bonusy, které máte k Workshopu zdarma. 

Najdete zde také odkaz na Telegram uzavřenou skupinu, kde budu po celou dobu Workshopu sdílet obchody, obchodní myšlenky a informace k trhu.

Dále v této sekci najdete přehledný kalendář všech živých vysílání, které budou probíhat.

Živá vysílání se pak konají primárně v úterý a ve čtvrtek od 19:00 hod, kde se už živě obchoduje. Abychom udrželi živá vysílání přehledná a efektivní, jsou tématicky rozdělená. Úterý a čtvrtek se tedy živě obchoduje a rozebírají se pouze obchody a také odpovídám na nějaké dotazy jen které se týkají obchodů. Na ostatní dotazy, které se netýkají obchodů, jsou živá vysílání mimo tyto dny.

Otázky? Napište na [email protected] nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.