Získejte plný přístup s měsíčním předplatným

nebo získejte 2 měsíce zdarma s ročním předplatným.


Kliknutím na tlačítko "Získat okamžitý přístup" souhlasíte s obchodními podmínkami.

Nyní získáváte:

8 živých vysílání / měsíc

Archiv všech vysílání (stovky hodin záznamů)

3-5 Swing obchodních myšlenek / týden

Obchodní příležitosti s dlouhodobými opcemi

Investiční příležitosti s akciemi

Aktuální analýzy trhů

Rozbor všech provedených obchodů

Opční strategie v praxi - debit/credit spready, Iron Condor, Butterfly, nákupy a výpisy call/put opcí

Intradenní obchody s opcemi živě dle situace na trhu

Osobní podpora od Dominika Kovaříka

LIVE chat s tou nejlepší komunitou investorů

+ Kurz Opční Startegie v hodnotě 6000 Kč

V roce 2018 - zhodnocení na obchodech v LIVE Roomu 43% - všechny provedené obchody jsou k dispozici v LIVE Roomu

Běžná cena je 2560 Kč/ měsíc

Vaše cena nyní je pouze 1 900 Kč (75 Eur) /měsíc

Za jeden obchodní den zaplatíte pouze 95 Kč!

Navíc si tuto cenu zafixujete navždy.

Žádné závazky.

Předplatné můžete kdykoliv zrušit.

Získejte 2 měsíce zdarma s ročním předplatným >>

100% Garance bezpečné platby s GoPay

Objednáním předplatného dojde k nastavení automaticky opakovaných plateb u společnosti GoPay. Vaše platební údaje budou uloženy u společnosti GoPay, která s nimi nakládá podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru).

Když jsem začínal v roce 2008 obchodovat, tak jsem se učil stylem pokus-omyl a stálo mě to více jak půl milionu korun.

Ale především...

...několik let času.

Peníze člověk dokáže vydělat zpět a mnoho násobně se mi to již vrátilo, ale čas už bohužel nikdo nevrátí.

Trading může být velmi náročný, pokud obchodujete sami. Snadno se v grafech ztratíte a kolikrát nevíte, do jakého obchodu vstoupit, jakou zvolit strategii a především, kdy obchod vůbec zadat, a kdy z něho vystoupit.

Zažili jste někdy takovou situaci?

Já několikrát a není to rozhodně nic příjemného.

Pokud toto při svém obchodování často zažíváte, nebo pokud jste na svém začátku a stále se vám nedaří dosahovat zisků, tak mám pro vás skvělou zprávu!

Můžete ušetřit doslova stovky tisíc korun a hlavně několik let pokusů a omylů.

Připravil jsem Živý Room, kde 2x týdně pořádám živá vysílání. Analyzuji zde trhy, sdílím své obchody, vstupuji do obchodů, řídím je a vystupuji z obchodů.

Na LIVE chatu mi můžete v průběhu zasílat své dotazy a já na ně ihned odpovídám. Můžete komunikovat živě také s ostatními obchodníky.

Každý týden sdílím své swingové i dlouhodobé obchody.

Obchoduji opce, akcie, komodity, měny a ETF.

Především se soustředím na obchodování akcií a ETF s opcemi.

Obchoduji credit/ debit spready pro týdenní a měsíční příjmy, investuji s dlouhodobými opcemi a používám také nesměrové strategie, jako Iron Condor.

Dle situace na trhu obchoduji také agresivní intradenní opční strategie, kde je obrovský potenciál pro rychlé zhodnocení.

Některé opce se zhodnotí až o 200-900% během několika minut. Ano, čtete to správně. Již jsme takovéto obchody od začátku roku měli a můžete se na ně podívat hned v Živém Roomu.

Myslím, že díky vysoké volatilitě, která je nyní na trzích, nás jich ještě letos hodně čeká.

Navíc, zde najdete všechny záznamy z živých vysílání, takže si je můžete přehrát kdykoliv a učit se z reálných obchodů. Žádná teorie. Jsou tam již desítky hodin záznamů z živého tradingu. Od A do Z bez výstřihů.

Je tam i moje kompletní historie provedených obchodů.
Pokud se chcete od někoho učit, tak se učte od toho, kdo vám je schopen ukázat svoje provedené obchody!
Ne na papíru, ale v reálném času při vysílání - od vstupu po výstup!
A u mě tuto jistotu máte. To, co sdílím - sám dělám.
Minulý rok v LIVE Roomu, kde obchoduji 2 hodiny týdně jsem zhodnotil účet o 43% a všechny provedené obchody si můžete přehrát.
Letos jsem zhodnotil účet za půl roku zatím o 35% a všechny provedené obchody jsou tam také vidět.

Umět teorii je jedna věc, ale dokázat ji převést do praxe, je to nejdůležitější.

Klikněte sem, připojte se na další živé vysílání a už více neobchodujte sami.

Máme tu nejlepší komunitu investorů a reálných obchodníků v ČR a SR.

Již přes 300 lidí s námi aktivně obchoduje každý týden.

Všichni jsou zde se stejným cílem, jako máte vy.

Proč obchodujete sami? Když můžete obchodovat s námi.

Přidejte se k nám a posuňte váš trading na nový level.

 

Uvidíme se v dalším živém vysílání!

Dominik K.

Co říkají obchodníci z členské sekce?

Časté dotazy

Co vše je obsahem LIVE Roomu?

Pokud si předplatíte LIVE Room, tak budete mít přístup k živým vysíláním, do opční sekce, kde najdete přehled a vysvětlení opčních strategií + PDF. Budete mít přístup ke všem již proběhlým živým vysíláním, které si můžete kdykoliv přehrávat. Budete mít přístup do Blogu k denním analýzám vybraných akcií, měn a komodit. Plus k LIVE chatu, kde při živém vysílání můžete pokládat své dotazy.

Je jedno jakou používám obchodní platformu?

Ano, Dominik obchoduje na platformě TradeStation a TastyWorks. Hodně investorů v LIVE Roomu používá také Interactive brokers případně TradingView a jiné platformy. V LIVE Roomu se můžete s ostatními investory spojit a vzájemně si pomáhat.

Je LIVE Room vhodný i pro úplného začátečníka?

Ano, pokud jste úplně na začátku, tak se rovnou dostanete ke kvalitním informacím, návodům a uvidíte Trading živě s reálnými penězi. Obrovská výhoda proti teoretickým kurzům a odběrům signálů je, že se učíte přímo z praxe. Je to jako byste seděli vedle Dominika a obchodovali s ním. Na cokoliv se ho můžete ptát. Dominik vás nasměruje případně na instruktážní videa od úplných základů. Navíc v LIVE Roomu najdete sekci, kde Dominik vysvětluje opční strategie, které ho uvidíte zadávat v průběhu vysílání.

Pro jaké Tradery je LIVE Room vhodný? Intradenní, Swingové nebo poziční?

Pro všechny. Dominik obchoduje swingově, intradenně i pozičně. Vždy dle tržních podmínek a příležitostí. Uvidíte swingové obchody v rozmezí 10-60 dní, poziční obchody na více jak 180 dní a dle příležitostí i intradenní obchody, které drží od 5 minut do 1 hodiny.

Jak často probíhají živá vysílání?

Živá vysílání probíhají 2x týdně. Většinou v úterý a ve čtvrtek na závěr americké seance od 21:00 – 22:00. Každý živý přenos si lze ihned přehrát ze záznamu.

Je možné se dívat ze záznamu?

Ano, všechny živá vysílání nahráváme, takže si je ihned můžete přehrát ze záznamu. Všechny je najdete v archivu a můžete si je přehrávat kolikrát chcete.

Jak fungují automatické platby?

Jakmile si objednáte měsíční předplatné, tak systém GOPAY, který zprostředkovává platby, nastaví automatické platby z vaší karty. Každý měsíc před obnovením vás vždy upozorníme, že zase proběhne další platba. Vše je zabezpečené na nejvyšší možné úrovni. My vaši kartu nevidíme. Vše je zašifrované a zprostředkované přes GOPAY, které používá ty nejbezpečnější technologie, jako vaše banka. Pokud budete chtít předplatné zrušit nebo pozastavit, tak stačí napsat na e-mail: podpora@tradesmart.cz alespoň 5 dní před další automatickou platbou.

Jak mohu zrušit nebo pozastavit předplatné?

Jednoduše. Pokud budete chtít měsíční členství zrušit nebo pozastavit, tak stačí napsat na e-mail: podpora@tradesmart.cz alespoň 5 dní před další automatickou platbou.

Kdy přijdou přístupové údaje?

Přístupy vám přijdou přibližně do 30 minut od úspěšné objednávky s dalšími pokyny, jak se ihned dostanete do členské sekce a jak se můžete připojit na živá vysílání.

Jak si mám být jist, že mohu věřit Dominikovi a Tradesmart.cz?

Zaprvé… věnuji se Tradingu a žiji investováním od roku 2008. Za tyto roky jsem nasbíral spousty zkušeností a stále sbírám. Prošel jsem si velkými vzestupy i pády, než jsem začal konzistentně vydělávat. Trading je můj život a zabývám se ním denně. V LIVE Roomu mě můžete vidět obchodovat každý týden na živých účtech, kde sdílím každý obchod od otevření po uzavření. Neexistuje větší důvěra, něž to, že s vámi investor sdílí celé pozadí jeho investic a obchodů.

Krom toho jsem schopen tyto informace, principy a celý proces předat ostatním investorům a pomoci jim na jejich cestě. Pomohl jsem již stovkám traderům a jsem si jist, že tyto informace a tréninky pomohou i vám.

Mluvit o sobě samozřejmě dokáže každý, proto si poslechněte, co říkají o naší spolupráci sami investoři, kteří se již před vámi přihlásili.

 

A další recenze najdete tady: https://www.tradesmart.cz/recenze/

Máte ještě další dotaz, který jste nenašli v častých dotazech nahoře?

Kontaktojte nás na chatu prostřednictvím modrého okénka v pravé dolním rohu nebo nám zašlete e-mail na podpora@tradesmart.cz.