Signály pro Opční obchody - měsíční předplatné

nebo získejte 5 měsíců zdarma s ročním předplatným.

Dostávejte upozornění na všechny obchody opční obchody, do kterých Dominik Kovařík vstoupí každý den. Jedná se o obchody a strategie dle kurzů: 1) Týdenní Credit Spready (credit spready na méně než 10 dnů), 2) Invest Master (dlouhodobé nákupy opcí a výpisy pro icome) 3) SpreadMaster (debitní a creditní spready mezi 20-60 dny). Zasíláme vstupní i výstupní signály skrz mobilní a webovou aplikaci Telegram. Před objednáním signálů doporučujeme nejdříve projít jednotlivými tréninkovými programy, protože v signálech neučíme a neposkytujeme podporu. Podpora je poskytována v rámci LIVE Roomu a u jednotlivých tréninkových programů zvlášť.

Objednejte si měsíční předplatné Opčních obchodů vyplněním formuláře níže. Jedná se o automatické měsíční platby kartou, které můžete kdykoliv zrušit. V případě zrušení členství stačí napsat 10 dní před další lhůtou platby na e-mail: podpora@tradesmart.cz. Platby vám ihned zastavíme a k dalšímu stržení již nedojde. Z důvodu administrativy a plynulého zasílání signálů je platba možná pouze kartou. Vaše karta je u nás v bezpeční. My číslo vaší karty nevidíme - vše zpracovává společnost GoPay, která používá to nejvyšší zabezpečení a šifrování jako vaše banka.

Po objednání služby vám veškeré instrukce přijdou na váš e-mail.

Nyní můžete signály objednat v rámci měsíčního předplatného za 2 400 Kč ( 94 EUR) / měsíc

Nebo můžete využít roční předplatné a získat téměř 5 měsíců zdarma, kdy vás 1 obchodní den vyjde na 70 Kč (3 EUR).

Ukázky ze zasílání signálů z Aplikace:

Vyplňte formulář níže a začněte odebírat signály již dnes

Kliknutím na tlačítko "Objednat signály" souhlasíte s obchodními podmínkami.

Získejte 5 měsíců zdarma s ročním předplatným

Roční předplatné můžete objednat zde >>

Máte ještě další dotazy?

Kontaktojte nás na chatu prostřednictvím modrého okénka v pravé dolním rohu nebo nám zašlete e-mail na podpora@tradesmart.cz.

100% Garance bezpečné platby s GoPay

Objednáním předplatného dojde k nastavení automaticky opakovaných plateb u společnosti GoPay. Vaše platební údaje budou uloženy u společnosti GoPay, která s nimi nakládá podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru).