SRPNOVÝ Trading Workshop začíná v NEDĚLI  1.8. Registrace zavíráme v sobotu 31.7. v půlnoci.

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Pro lidi, kteří chtějí začít obchodovat nebo nejsou spokojeni se svými výsledky.

Měsíční Trading LIVE Workshop Vám pomůže nastavit platformu a vybrat brokera, začít obchodovat systematicky a získat ověřené strategie na akcie, které trendují.

…I když právě teď začínáte!

Budete se učit z praxe a celý měsíc stát vedle někoho, kdo vám vše bude ukazovat na reálných grafech, v reálném čase s reálnými penězi.

 1. Získáte základní nastavení grafů, volbu brokera a naučíte se orientovat v platformě.
 2. Získáte nastavení základních indikátorů pro první strategii, kterou začnete obchodovat.
 3. Začnete provádět své první testovací obchody buď na Demu nebo na reálném účtu, pokud budete chtít.
 4. Poté začnete analyzovat trhy živě bok po boku s Dominikem a připravíte se na promyšlené swingové obchody.
 5. Náš časový horizont držení obchodu bude od 1 – 14 dnů (ale budeme probírat i obchody dlouhodobější a intradenní, pokud bude příležitost).
 6. Na každý týden získáte aktualizovaný watchlist růstových akcií, které já a obchodníci v Trading LIVE Roomu používáme a na těchto akcií čekáme na specifické signály.
 7. V každém obchodě budeme dopředu vědět, kolik můžeme potenciálně vydělat a jaké bude naše maximální riziko.
 8. Na každý obchod si stanovíme plán, takže ať už se stane cokoli, budete vždy vědět, jak se zachovat a nikdy už nebudete obchodovat slepě.
 1. Živá obchodování budou probíhat živě přes Zoom po dobu 4 týdnů.
 2. Začneme hned v neděli 1.8. a to úvodními lekcemi, které budou zaměřeny na volbu brokerů, ovládání platformy a základní strategii. Tyto lekci Vám pošleme na e-mail a vy si ji budete moci přehrát kdykoli a kdykoli se k nim vracet po dobu konání Workshopu.
 3. V úvodních lekcích budete mít také už rovnou zodpovězeny nejčastější dotazy, ze kterých můžete získat spoustu užitečných informací na začátek.
 4. Každé úterý od 19:00 budeme živě analyzovat trhy, vybírat akcie z watchlistu a obchodovat.
 5. Každý čtvrtek od 19:00 budeme poté řídit otevřené obchody a shrneme uplynulý týden + stanovíme obchodní plán na další dny.
 6. Ve středu 1.9. proběhne závěrečné živé vysílání, kde shrneme, co jsme prošli + budu odpovídat na vaše otázky, abych se ujistil, že jste všechno pochytili a víte, jak dál pokračovat.
 7. Navíc hned na začátku workshopu budete přidáni do uzavřené Telegram skupiny, kam Dominik bude sdílet své analýzy, vstupy a výstupy z obchodů.
 8. Všechna živá vysílání budou zaznamenána a tak není nutné být na vysíláních živě.
 9. Přístup k záznamům budete mít po celou dobu workshopu + 7 dní navíc pro případ, že byste si chtěli projít záznam ze zmeškaného závěrečného vysílání.
 1. Přístup k internetu a PC. 🙂
 2. Odhodlání se učit.
 3. Přibližně 4 hodiny času za týden (pokud investujete více času, tím rychleji se posunete).
 4. Pokud máte platformu a účet u brokera, je to skvělé. Pokud ne, tak se nic neděje, protože vám ukážu, kde si stáhnout Demo a jak rychle a jednoduše začít.
 5. Není nutné mít reálný účet – ukáži Vám, jak si vše začnete zkoušet nanečisto.
 6. Je jedno, jak velký kapitál máte nebo budete mít. Sám obchoduji na účtu o velikosti 100 000 USD a 720 000 USD, ale ukáži Vám, jak najít obchody pro velmi malé účty, protože když jsem v roce 2008 začínal, tak můj první kapitál byl 10 000 Kč (přibližně 500 Eur), takže vím, jaké je to začít s malým kapitálem.
 7. Co se týká věku, tak Workshop je pro všechny. Máme zde studenty, kterým je 16 let a také obchodníky, kterým je 85 let. Například můj děda začal aktivně obchodovat v 80 letech. 🙂

Nepotřebujete mít žádné zkušenosti.

V neděli 1.8. lekcí pro začátečníky .

Všechna živá vysílání budou nahrána, takže není potřeba, abyste byli přítomni při živých vysílání.

Záznamy jsou pro vás k dispozici k přehrání obratem po vysílání. 

Ten hlavní důvod, proč tento workshop probíhá živě je ten, že mohu odpovídat na vaše otázky a uvidíte vše NE na teoretických příkladech, ALE v reálných grafech, s reálnými penězi a v reálné čase.

Až vyprší čas na hodinách na této stránce, tak budete přesměrováni na stránku, která vám řekne: ,,Tato nabídka již vypršela“.

2500 Kč (99 EUR) vč. DPH. To je vše.

Toto je naprosto výjimečná a extrémně výhodná nabídka a všichni to víme.

Běžně přednahrané tréninky se prodávají za násobky této ceny a to nemáte možnost získat živě žádnou podporu a učit se z praxe, kde budu obchodovat s reálnými penězi na reálných grafech v reálném čase.

Ještě, když se zamyslíte nad tím, že spolu budeme živě spolupracovat po dobu 4 TÝDNŮ…

Tento workshop bude zaměřený na swingové obchodování akcií, proto pokud jste na začátku, tak jako bonus získáte základní kurz 101, který obsahuje 10 lekcí o obchodních nástrojích, které používám krom akcií.

Navíc získáte kurz Přehled strategií, které mě uvidíte používat při živých vysíláních, takže pokud začínáte, budete vědět, co dělám a k tomu získáte interaktivní Pdf, kde jsou tyto strategie vysvětleny a popsány.

Během workshopu budete mít také přístup k Watchlistu TOP růstových akcií, který pro vás budeme aktualizovat každý týden v pondělí, takže každé pondělí pro vás procházíme doslova tisíce akcií a vybíráme z nich jen ty, které splňují velmi přísná kritéria, která jsem roky vychytával. Tyto akcie Vám poté přehledně srovnáváme do kategorií v tabulce a na těchto akciích čekáme na technické vstupy.

Jako další bonus získáte nastavení platformy pro jednu z mých nejoblíbenějších technických strategií, kterou se v tomto workshopu naučíte, takže nemusíte trávit čas tím, jak si vše sami nastavit.

Navíc ihned po přihlášení a po celou dobu workshopu budete mít přístup do celého archivu ke všem proběhlým vysíláním od r. 2018 a stovkách reálně provedených obchodů, ze kterých se můžete ihned začít učit.

Pokud se podíváme na hodnotu, kterou získáte jen v těchto bonusech, tak je to nejméně 39 000 Kč a to jsme ještě hodně při zemi.

Takže jen bonusy jsou hodnotnější než cena, kterou za tento LIVE měsíční workshop zaplatíte 🙂

Je to lepší, ale není to podmínkou. Můžete si založit třeba zatím jen demo účet. V tomto případě doporučujeme demo účet u Interactive Brokers. Také si můžete stáhnout Tradingview. V prvních lekcích Workshopu ukazujeme práci s platformou. 

Používám Interactive Brokers, Tradestation, Tastyworks, TC2000 a TradingView. S těmito platformami mám zkušenost. Obchody zadávám primárně u Interactive Brokers, analýzu grafů provádím u Tradestation, TC2000 a Tradingview. Pokud jste začátečník, tak Vám ve Workshopu předám má nastavení platforem a samozřejmě vše vysvětlím, jak používat.

Zaměřuji se na obchodovaní opcí a akcií. Pokud jste na začátku, tak je vhodné začít nejdříve s akciemi. Pokud Vaše platforma umožňuje nákup akcií, tak pak není potřeba zakládat jinou. 🙂 Sám používám Interactive brokers,  Tradestation, TC2000 a Tradingview.  Doporučujeme ideálně použít nějakou z těchto 3 platforem. Interactive brokers nabízí i Demo účet. Pokud Vaše platforma nabízí stejné služby jako tyto zmíněné, tak ji určitě použít můžete. Kde zadáte obchody, je jedno.

Pokud si budete chtít nějakou platformu nově zakládat,  nejrychlejší je stáhnout si Tradingview a demo účet Interactive Brokers. Ve Workshopu získáte potřebné návody a podporu pro zmíněné platformy.

Ano, všechna vysílání budou dostupná ze záznamu. 🙂 První lekce Workshopu – tedy práce s platformou a Q/A vysílání – jsou dostupné ihned a přehrávat si je můžete kdykoli a kolikrát chcete. Pokud bude probíhat živé vysílání, tak hned druhý den je z tohoto vysílání záznam, který si můžete přehrát v archivu členské sekce. K archivu, tedy k celé členské sekci máte přístup po dobu konání Workshopu + 7 dní navíc a to právě proto, pokud byste nemohli být online na posledním vysílání, abyste měli týden čas si toto vysílání přehrát ze záznamu.

Ano, demo účet u Interactive Brokers je ihned přístupný a můžete tedy pracovat s platformou ihned. Pamatujte jen na to, že na demo účtu jsou data zpožděná, ale pro učení to není žádná překážka.

Po zaplacení přihlášky dostanete na e-mail přihlašovací údaje do členské sekce. Pokud u nás už máte na zadaný e-mail registraci, tak se Vám přidělí pouze přístup na tento Workshop (v tomto případě tedy použijte původní přihlašovací údaje). 

Jakmile se do členské sekce přihlásíte a půjdete na hlavní nástěnku, uvidíte nahoře v menu sekci Workshop. 

Zde najdete už první lekce, které si můžete ihned přehrát. Tyto lekce jsou primárně pro začátečníky, pro ty, co neobchodují a nebo jsou na začátku. V těchto lekcích je vysvětlena práce s platformou a začátky obchodování a strategie. Najdete tam také záznam z vysílání na nejčastější dotazy. Tyto první lekce Vám budeme také posílat e-mailem, abychom si byli jisti, že je nepřeskočíte a že si je nastudujete a budete připraveni na živá vysílání. Je to důležité, abyste byli pak zasvěcení do živých vysílání, kde se už živě obchoduje.

V této sekci najdete také Bonusy, které máte k Workshopu zdarma. 

Najdete zde také odkaz na Telegram uzavřenou skupinu, kde budu po celou dobu Workshopu sdílet obchody, obchodní myšlenky a informace k trhu.

Dále v této sekci najdete přehledný kalendář všech živých vysílání, které budou probíhat.

Živá vysílání se pak konají primárně v úterý a ve čtvrtek od 19:00 hod, kde se už živě obchoduje. Abychom udrželi živá vysílání přehledná a efektivní, jsou tématicky rozdělená. Úterý a čtvrtek se tedy živě obchoduje a rozebírají se pouze obchody a také odpovídám na nějaké dotazy jen které se týkají obchodů. Na ostatní dotazy, které se netýkají obchodů, jsou živá vysílání mimo tyto dny.

Vyplňte níže svůj e-mail, na který Vám zašleme odkaz na přihlášku, jakmile spustíme prodeje.

Navíc, než se budete moci přihlásit na tento Workshop, tak získáte ihned přístup k základním obchodním kurzům zdarma (21 video-lekcí).

Přihlaste se nyní před tím, než vyprší čas registrace a ztratíte možnost se přidat.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nic na této stránce by nemělo být považováno za jakoukoli nabídku k výdělku. Neznám vaše schopnosti a tak nedokáži garantovat žádné výsledky. 

To, co ale vím je, že většina lidí, kteří si koupí klasické trading kurzy, nedostanou výsledky žádné. Je to stejné jako většina lidí, kteří si koupí výbavu na posilování do svého domova, ale nikdy nevypadají jako lidi na fitness plakátech 🙂

Toto je workshop, který má za účel pomoci obchodníkům naučit se základy a vidět vše v praxi, nejedná se o žádnou obchodní příležitost.

K zapotřebí bude práce, odhodlání a především trpělivost. Všechny tyto ,,trading věci“ jsou složitější, než vypadají, takže se připravte na to, že bude potřeba pracovat a vydržet. Pokud nejste odhodlaní, tak doporučuji toto přeskočit.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nic na této stránce by nemělo být považováno za jakoukoli nabídku k výdělku. Neznám vaše schopnosti a tak nedokáži garantovat žádné výsledky. 

To, co ale vím je, že většina lidí, kteří si koupí klasické trading kurzy, nedostanou výsledky žádné. Je to stejné jako většina lidí, kteří si koupí výbavu na posilování do svého domova, ale nikdy nevypadají jako lidi na fitness plakátech 🙂

Toto je workshop, který má za účel pomoci obchodníkům naučit se základy a vidět vše v praxi, nejedná se o žádnou obchodní příležitost.

K zapotřebí bude práce, odhodlání a především trpělivost. Všechny tyto ,,trading věci“ jsou složitější, než vypadají, takže se připravte na to, že bude potřeba pracovat a vydržet. Pokud nejste odhodlaní, tak doporučuji toto přeskočit.

Provozuje: TradeSmart Consulting, s.r.o., Zbraslavská 12/11, Praha 159 00, IČ: 07571887, DIČ: CZ07571887, e-mail: [email protected]

This website is not part of Facebook or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK Inc.

Obchodování obnáší riziko a není vhodné pro každého. Veškeré informace slouží výhradně ke studijním účelům. Používáním webu souhlasíte se všeobecnými podmínkami a odmítnutím zodpovědnosti. Tento web používá Cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili, jak Cookies používáme.